Оловна батерия RITAR, (HR12-36W) VRLA, 12V, 9Ah, 151/ 65/ 94 mm, Терминал2
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RITAR-HR12-36W
  • : Батерии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
Оловна Батерия (HR12-36W) VRLA 12V / 9Ah  - 151 / 65 / 94 mm терминал2 RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет:9Ah
Размери: 151x 65 x 94мм
Тип терминал:T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет:9Ah
Размери: 151x 65 x 94мм
Тип терминал:T2
Позиция на терминала: D
Гаранция: 24 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТипАкумулатор
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Капацитет9 mAh
Размери151 x 65 x 94 mm
Размери151 x 65 x 94 mm
КонекториТип-T2: Позиция-D
Капацитет9 mAh
КонекториТип-T2: Позиция-D
Тегло2.40кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)9 Ah
ТехнологияVRLA / SLA
Тип клемаF2
Проектен живот (years)3-5
Дължина (mm)151
Ширина (mm)65 mm
Височина (mm)94 mm
Тегло (kg)2.7
Тегло2.40кг
Оловна батерия RITAR HR12-36W VRLA – 12V 9Ah, надеждна мощност за резервно захранване и охрана
Тази запечатана оловно-киселинна батерия осигурява надеждно 12V 9Ah захранване за UPS, алармени системи, аварийно осветление и други. VRLA конструкцията гарантира безподдръжкова работа и безопасна, безтечкова експлоатация.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
ТехнологияVRLA / SLA
Тип клемаF2
Дължина151 mm
Ширина65 mm
Височина94 mm